O Nas

Ośrodek Szkoleń Barbara Agata Dziewicka stara się zapewnić optymalną obsługę klienta, kreując cenę, wysoką jakość i profesjonalne wykonywanie szkoleń. Dzięki czemu nasza działalność rozwija się i buduje szerokie spektrum klientów, którzy są zadowoleni z jakości naszych usług. Rodzaj świadczonej działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Szkolnictwo dla dorosłych i pozostałe formy kształcenia gdzie indziej nie sklasyfikowane.

Firma Ośrodek Szkoleń Barbara Agata Dziewicka powstała w 2003 r. W pierwszej dekadzie działalności firma była nastawiona na szkolenia związane z działalnością ochronną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży szkoleń zawodowych i współpracy z Instytucjami zlecającymi przeprowadzenie szkoleń osiągnęła główny priorytet – solidną i rzetelną obsługę.

Następnym krokiem było wejście na rynek szkoleń dla dużych Przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych z poszerzonym zakresem prowadzonych szkoleń zawodowych.

Firma prowadzi szereg szkoleń już od wielu lat. Każdy kto chce zwiększyć swoje umiejętności bądź atrakcyjność na rynku pracy znajdzie u Nas coś dla Siebie.

Serdecznie Zapraszamy!